Yazı Detayı
08 Ekim 2017 - Pazar 08:27 Bu yazı 952 kez okundu
 
SİYONİZMİN ÜÇ AŞAMALI PLANI
Ziyaulhak YAMAÇ
batmanhalkinsesigazetesi@hotmail.com
 
 

Siyonizm eğer Bir ümmeti,milleti veya Devleti hedef seçmiş ise ilk planları, hedef seçtikleri Milletin içindeki aykırı muhalif fikir ve ideolojileri kaldıraç gibi kullanarak bunları değişik taktikler ile desteklemek,büyütüp gelişmeleri için her türlü fikirsel,taktiksel,ekonomik,sosyal ikna materyallerini kardeşlerine muhalif olan bu gruplara veya camialara vererek onları kendi içlerinde bölüp parçalayarak aralarına sudan sebepler ile kan,göz yaşı ve acıyı tattırarak ayrıştırıcı tüm enstrümanları kullanırlar.

Milletinizin içinde çeşitli muhalif örgüt ve teşkilatlar ile her türlü mağduriyetin oluşması için yanlış fikir ve yönlendirmeler yaparak çalışmalarını sürdürür. Siyonist batılı ve doğulu güçler bir ümmeti,milleti veya devleti parçalayıp yok etmek istedikleri zaman üç aşamalı kısa,orta ve uzun vadeli bir plan oluştururlar. Planlarında ana stratejide değişiklik olmaz fakat taktiksel olarak zaman içerisinde ileri adımlar veya geriye doğru taktik manevralar yapmak zorunda kalabilirler.

Dünyanın başına bela olan 5000 yıllık bir mikrop olan siyonizm çok sinsi bir şekilde etrafını kuşatır farkına bile vardırmaz ve son öldürücü darbe ile ümmet,millet veya devletinizi yüz parçaya böler siz hain kardeşimdir algısıyla hareket edip enerjinizi boşa harcarken siyonizm planının tıkır tıkır işlemesinin hazzına vararak yoluna devam eder.

1.AŞAMA

Siyonizm: Hak iddiasıyla! Kardeşler arasına onarılamayacak boyutta kan ve gözyaşı koyarak ayrıştır.onlarca parçaya Ayrıştırdığı ve yumuşak lokma haline getirdiği kardeşleri değişik hak arama ideolojileri aracıyla birbirlerine çarpıştırarak kin ve nefretlerini artırarak kaygan zeminlerin oluşması için çalışır.Uluslar arası camiadan destek almak için yıllardır örgütlendiği medyanın medyatik enstrümanlarını kullanarak kulağa hoş gelen özgürlük, barış ve bağımsızlık maskeleri aracılığıyla virus olarak kullandığı bu fikirlere ulusal ve uluslararası kamuoyunda ciddi bir bilinç oluşturarak destek alır.

Büyük lokma olarak gördüğü bir milleti küçültüp ikiye,üçe bölerek aralarındaki küçük ihtilafları büyütmek suretiyle kurban seçtiği milletleri kendisinden yardım isteyecek bir çıkmaza sokuncaya kadar planlarını işletir.İkiye,üçe hatta dörde böldüğü kardeşlerin kahraman kurtarıcısı olarak kendisini onlara kurtarıcı bir güç olarak pazarlamasını yapar.Küçücük muhalif bir grubu büyütüp mikro bir devlet yemlemesiyle kardeşlerinden zihinsel,fikirsel ve sosyolojik olarak ayırır..

2.AŞAMA

Siyonizm: kendisini İmtiyazlı kahraman bir kurtarıcı olarak yeni kurduracağı ara geçiş devletinin anayasasından eğitim sistemine kadar tüm alanlarda yeni fitne tohumları ekecek şekilde yapılandırır.  Ceza yasasını bir gavurdan,idare yasasını diğer bir gavurdan alarak sana medeniyet getirdiğini pazarlar fakat asıl amaç toplumu bu adaletsiz ve virüs dolu yasalarla yönettirerek daha büyük siyasal ve sosyal problemlerin doğmasına zemin hazırlamış olur.

Sonrasında en imtiyazlı kahraman güç olarak yeni devletin sınırları içinde siyonizm misyonerlik faaliyetlerini rahatça gerçekleştir. Toplumun zihninden siyonizme en büyük tehdit olarak görülen İslamı kaldırtıp yerine siyonizm tarafından üretilmiş LAİK ve SOL bakış açısına sahip ideolojik bir program yerleştirir.

Zorunlu laik ve sol programlamalarla işletilen ve beslenen zihinleri Müslümanlığa Düşman Hristiyanlık ve siyonizme muhabbet besleterek kavramsallaştır. Siyonizmin toplumları yönetmek için tasarlayıp ürettiği ideolojik zihinsel işletim sistemleri vasıtasıyla Müslüman milletlerin genç ve körpe zihinlerini işgal ederek,düşmanlarına aşık sorumsuz ve zevk için yaşayan gençlerin yetişmesini sağlar.

3.AŞAMA

SİYONİZM: Orta ve uzun vadede Müslüman Bir toplumu parçalayıp yumuşak lokma haline getirdikten sonra hiç bir zahmet göstermeden Güney kore gibi %90 protestan hristiyan haline getir. Bu şekilde görevini tamamlanmış olur. parçalayıp yumuşak lokma haline getirip kendisine bağımlı hale getirdiği bu tür mikro devletleri önce Protestanlaştırmaya çalışır eğer bu mikro milletleri Protestanlaştıramazsa o zaman B planını devreye koyar. bu uzun vadeli zaman içerisinde siz bağımsızlık ve özgürlük şarkılarının rehavetine kapılıp cafe ve meyhanelerde sızıp uyurken, SİYONİZM devlet sistemini, yönetimini ve yargısını göze ve kulağa hoş gelen Stk ve camialarla ele geçirmiştir bile Sana haklarını vermeleri için destek veriyorum yalanıyla gelen siyonizm Kardeş milletlere yem olarak özgürlük ve bağımsızlığı veriyormuş gibi yaparak esas amacı olan sizi ve milletinizi sinsice siyonist hristiyan bir inanca mensup köleler haline getirmektir.

 
 
 
Etiketler: SİYONİZMİN, ÜÇ, AŞAMALI, PLANI,
Yorumlar
Diğer Yazılar
GÖSTERİŞ Ve GÖRGÜSÜZLÜK CEHALET VE KÜLTÜRSÜZLÜĞÜN İŞARETİDİR.
ÇELİŞKİYE BAKIN! VATANDAŞ HEM AĞLIYOR HEMDE BİNDİĞİ DALI KESİYOR
İLAHİ DÜZENİN BİR SEBEP OLAN HİDROJEN İLE İLİŞKİSİ
SAHTE BİR İLAH OLARAK MADDİYAT HARİÇ, HERŞEYİN ÖNEMSİZLEŞMESİ DÖNEMİ
DÜNYEVİ İSLAMCILAR ALLAHI TANIMAZLAR SADECE İSMİNİ BİLİRLER
PROBLEMLERİN KAYNAĞI DÜŞMANLARIMIZDAN İTHAL ETTİĞİMİZ EĞİTİM ÖĞRETİM SİSTEMİNDE
TECRÜBE, LİYAKAT VE KAZANÇ TEORİSİ
REHAVET VE AYMAZLIK
HİZMET POLİTİKASI KAYBETTİ İDEOLOJİK ZİHİNSEL İNŞA KAZANDI
AKIL, ZEKA VE BİLGİ İLE GÖRMEK
STOCKHOLM SENDROMU VE BİZLER
TARİHİMİZDEKİ TÜM DARBECİLER KADROLU AMİR VE MEMURLARDI
LİYAKATSİZ, YETERSİZ VE AHLAKSIZ AMİR VE MEMURLARIN DEVLETE VE MİLLETE ZARAR DÖNGÜSÜ
BİR DEVLETİN KALİTESİ, ŞEFKATİ VE UFKU HER BEŞ MEMURUN ORTALAMASIDIR
ALLAH DEVLETE ZEVAL VERMESİN, DEVLET SİZSİNİZ
SOSYAL, SİYASAL VE HUKUKSAL MATEMATİĞİN ÖNEMİ
İKİ TÜR BAŞKAN VARDIR, SİYASET ÜRETENLER VE ÜRETİLENİ UYGULAYANLAR
BİR KURUMUN VEYA KURULUŞUN UZUN YAŞAYABİLMESİNİN ESASLARI
DOLARI ÖLDÜRMENİN YOLU ÜRETİM
DOLAR NEDEN YÜKSELİYOR?
DÖRT DUYGUNUN DAVRANIŞLARA ETKİSİ
SİSTEMLERİ DEĞERLİ YAPAN EHİL VE DEĞERLİ YÖNETİCİLERDİR
SEBEPLERİN DOĞAL OLARAK ORTAYA ÇIKMASI İLE ÜRETİLEREK ORTAYA ÇIKARILMASI ARASINDAKİ FARKIN SİYASETE VE EKONOMİYE ETKİSİ
TEMEL GIDA FİYATLARININ ARTMASINA SEBEP OLAN ÜRETİCİ VE STOKÇU TERÖR ÖRGÜTLERİNE OPERASYON ŞART
ÜLKE GENELİ AK PARTİDE OYLAR NEDEN DÜŞTÜ ÖZELEŞTİRİSİ
KAZAN, KAZAN STRATEJİSİ
ÜLKEMİZE YÖNELİK EKONOMİK,SOSYAL VE SİYASAL SALDIRILARIN NEDENİ
MİSYONERLERİN DESTEKLEDİĞİ SİYASİ PARTİLERİ NASIL TANIRIZ
BATMAN FUHUŞ,UYUŞTURUCU VE TEFECİLİK İTHALATINDA REKOR KIRIYOR
GÖZ ÖNÜNDE ANCAK GÖREMEDİĞİMİZ ÖRTÜLÜ İŞGAL ORDULARINI TANIYIN!
Bizim Gazete
Arşiv
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Trabzonspor
53
0
3
8
15
26
2
Başakşehir FK
53
0
3
8
15
26
3
Galatasaray
50
0
4
8
14
26
4
Sivasspor
49
0
5
7
14
26
5
Beşiktaş
44
0
8
5
13
26
6
Alanyaspor
43
0
7
7
12
26
7
Fenerbahçe
40
0
8
7
11
26
8
Göztepe
37
0
9
7
10
26
9
Gaziantep FK
32
0
10
8
8
26
10
Denizlispor
31
0
11
7
8
26
11
Antalyaspor
30
0
10
9
7
26
12
Gençlerbirliği
28
0
12
7
7
26
13
Kasımpaşa
26
0
14
5
7
26
14
Konyaspor
26
0
10
11
5
26
15
Yeni Malatyaspor
25
0
13
7
6
26
16
Çaykur Rizespor
25
0
15
4
7
26
17
MKE Ankaragücü
23
0
13
8
5
26
18
Kayserispor
22
0
14
7
5
26
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Haber Yazılımı