Yazı Detayı
09 Haziran 2018 - Cumartesi 15:56 Bu yazı 767 kez okundu
 
MİSYONERLERİN DESTEKLEDİĞİ SİYASİ PARTİLERİ NASIL TANIRIZ
Ziyaulhak YAMAÇ
batmanhalkinsesigazetesi@hotmail.com
 
 

Öncelikle siyasi partiler devleti yönetmeye talip fikir, iddia, proje, problem çözme ve geleceği tasarlama iddiasını değişik yol  yöntem ve enstrümanlar ile milleti ikna etme ve teveccühünü kazanmak için yasal olarak kurulan sermayesi seçmen olan ŞİRKET benzeri örgütlü yapılardır.

Siyasi parti tarihimize baktığımız zaman 10 tane çok bağıran, sloganist ve her şeye itiraz ederek kendi varlığına bile muhalefet eden adam bulursanız geleneksel amatör siyasi parti kurma işi tamamlamış olursunuz...

Bilinçli vatandaş yani seçmen yetiştirilmelidir. Vatandaşa Siyasi parti okuryazarlığı eğitimi verilmelidir. Siyasi partiler var olan imkanların daha verimli bir şekilde planlanıp düzenlenerek milletten alınan vekalet yetkisini milletin kaynaklarını milletin yararına kullanılması için DEVLET iktidarını yani (imkanlarını) kullanmayı talep eden bu doğrultuda Milletten vekalet almak için seçim ve ikna  kampanyaları yürüterek toplumu ikna ve inandırmaya  çalışan organizasyonlardır.

Bu siyasi parti organizasyonlarını da ikiye ayıralım

1.Milleti sosyal, siyasal, ekonomik ve tüm yönleri ile ileriye doğru geliştirmek isteyen bu gelişmeye paralel olarak  Toplumun problemlerini çözebilen DERT ve DAVA sahibi organizasyonlar.

2. Grup siyasi partiler olarak uluslar arası rakip devletler tarafından kurulmuş, kurdurulmuş veya desteklenen siyasi parti organizasyonlarıdır.

Görünürde aynı dili konuşuruz aynı renk tonlarına sahip gibi görünürüz fakat öyle değildir.   Vatandaşlar bu tip kukla siyasi partilerin Millimi gayri Millimi olduğunu küçük mantık testleriyle tesbit edebiliriz. Bu varyasyondaki siyasi partiler devlet imkan ve iktidarını sehven de olsa ele geçirdikleri zaman ve ülkemizde karşı karşıya geldiğimiz terörizm, çetecilik, yolsuzluk, adaletsizlik, sosyal çalkantılar, huzursuzluk, ekonomik kaoslar ortaya çıkıp artarsa işte o zaman bilin ki bir sıkıntı var.

Şirketlerin Siyasi partilerden farkı KURUCUSU sizsiniz bu örgütlenme yapısını ilk etapta tasarlayıp güç veren ve onu yapılandırarak birimlere ayıran her birime etkin ve liyakat sahibi yöneticiler atayan da sizsiniz.

Bu şirketi kurup yapılandırdıktan sonra amaçlarınızı, hedeflerinizi gerçekleştirmek için KISA,ORTA VE UZUN VADELİ stratejik planlamalar yapan da siz olacaksınız iflas etme ihtimaliniz yüksek siz iflas etseniz size bağımlı olan şirkette iflas eder.

Siyasi partilerde de Millet size inanmadığı zaman iflas etme ihtimali vardır. Fakat siyasi parti iflas etse de DEVLET iflas etmez ancak başarısız veya aklı emperyalizmin etkisinde olan siyasi partiler Devlete ve Millete çok büyük zararlar verebilir.

 Devlet zaman kaybeder, yara alır, gelişmesi gecikir, halkı yoksullaşır zayıf düşen devlet iç ve dış tehditleri artar.  Devletin zayıflama durumu en fazla rakip devletleri sevindirir.  Devletin zayıflaması emperyalist devletlerin işine yaradığı için rakip devletler değişik yol yöntem ve yasal boşlukları kullanılarak ülkemizde kurulmuş ve kurdurulmuş olan sefih, bön, şuursuz, gafil siyasi parti veya stk ları gizliden destekler.

Rakip devletler gafil bir siyasi partiyi destekleyerek iktidara taşıdığı zaman artık siyaseten etkisi altına aldığı Devletler ile yüksek maliyetli savaşlarla mücadele etme gereği duymaz. İktidara getirecekleri ahmak, gafil veya işbirlikçi siyasi partilere ülke kaynaklarını israf ETTİRİRLER,sizi borca esir hale getirmeye çalışırlar.  Sudan sebepler ile yıllarca amaçsız bir şekilde Milleti ve Devleti başörtüsü gibi milletin inanç meselesiyle uğraştırır dururlar.

Devletinizin Kaynaklarını eğlence mekanları, viski, şarap ve benzeri tüketime yönelik farbrikalar kurdurarak MİLLETİ ve DEVLETİ sarhoş, üretemez, düşünemez ve savaşamaz yumuşak lokma haline getirirler. Görünürde bir DEVLET gibi görünürsünüz ama gerçekte ise içi boşaltılmış kültürü, nancı,ve kurumları istila edilmiş bir PAZAR haline dönüşmüş bir tabela devleti olursunuz.

Zayıflayan, zevk ve sefaya dalan ve SARHOŞ edilmiş bir Devlet=Millet en küçük problemlerini bile çözemez duruma gelir.  Bu şartlar altında herkes suçu birbirine atar birlikte yaşama hevesi ve heyecanı zayıfkar daha fazla bölünmeye zemin hazırlanmış olur.

Toplumun zihninde ayrılırsak, bölünürsek daha iyi olacağı yönünde kamuoyu oluşturmaya başlarlar. Sonrası devam eder sizi daha fazla zayıflatmak için toplum içine misyonerleri vasıtasıyla serpiştirdikleri ayrılık ve fitne tohumları, kısır tartışmalar ve yapay düşmanlıklar ile sizi böldükçe bölerler. ve bu döngü siz yok oluncaya kadar devam eder gider.

 
 
 
Etiketler: MİSYONERLERİN, DESTEKLEDİĞİ, SİYASİ, PARTİLERİ, NASIL, TANIRIZ,
Yorumlar
Diğer Yazılar
YEREL YÖNETİM VE SİYASETÇİLER YANGINDA KÜL OLAN SORAÇAN AVM’YE OMUZ VERMELİDİR
GÖSTERİŞ Ve GÖRGÜSÜZLÜK CEHALET VE KÜLTÜRSÜZLÜĞÜN İŞARETİDİR.
ÇELİŞKİYE BAKIN! VATANDAŞ HEM AĞLIYOR HEMDE BİNDİĞİ DALI KESİYOR
İLAHİ DÜZENİN BİR SEBEP OLAN HİDROJEN İLE İLİŞKİSİ
SAHTE BİR İLAH OLARAK MADDİYAT HARİÇ, HERŞEYİN ÖNEMSİZLEŞMESİ DÖNEMİ
DÜNYEVİ İSLAMCILAR ALLAHI TANIMAZLAR SADECE İSMİNİ BİLİRLER
PROBLEMLERİN KAYNAĞI DÜŞMANLARIMIZDAN İTHAL ETTİĞİMİZ EĞİTİM ÖĞRETİM SİSTEMİNDE
TECRÜBE, LİYAKAT VE KAZANÇ TEORİSİ
REHAVET VE AYMAZLIK
HİZMET POLİTİKASI KAYBETTİ İDEOLOJİK ZİHİNSEL İNŞA KAZANDI
AKIL, ZEKA VE BİLGİ İLE GÖRMEK
STOCKHOLM SENDROMU VE BİZLER
TARİHİMİZDEKİ TÜM DARBECİLER KADROLU AMİR VE MEMURLARDI
LİYAKATSİZ, YETERSİZ VE AHLAKSIZ AMİR VE MEMURLARIN DEVLETE VE MİLLETE ZARAR DÖNGÜSÜ
BİR DEVLETİN KALİTESİ, ŞEFKATİ VE UFKU HER BEŞ MEMURUN ORTALAMASIDIR
ALLAH DEVLETE ZEVAL VERMESİN, DEVLET SİZSİNİZ
SOSYAL, SİYASAL VE HUKUKSAL MATEMATİĞİN ÖNEMİ
İKİ TÜR BAŞKAN VARDIR, SİYASET ÜRETENLER VE ÜRETİLENİ UYGULAYANLAR
BİR KURUMUN VEYA KURULUŞUN UZUN YAŞAYABİLMESİNİN ESASLARI
DOLARI ÖLDÜRMENİN YOLU ÜRETİM
DOLAR NEDEN YÜKSELİYOR?
DÖRT DUYGUNUN DAVRANIŞLARA ETKİSİ
SİSTEMLERİ DEĞERLİ YAPAN EHİL VE DEĞERLİ YÖNETİCİLERDİR
SEBEPLERİN DOĞAL OLARAK ORTAYA ÇIKMASI İLE ÜRETİLEREK ORTAYA ÇIKARILMASI ARASINDAKİ FARKIN SİYASETE VE EKONOMİYE ETKİSİ
TEMEL GIDA FİYATLARININ ARTMASINA SEBEP OLAN ÜRETİCİ VE STOKÇU TERÖR ÖRGÜTLERİNE OPERASYON ŞART
ÜLKE GENELİ AK PARTİDE OYLAR NEDEN DÜŞTÜ ÖZELEŞTİRİSİ
KAZAN, KAZAN STRATEJİSİ
ÜLKEMİZE YÖNELİK EKONOMİK,SOSYAL VE SİYASAL SALDIRILARIN NEDENİ
BATMAN FUHUŞ,UYUŞTURUCU VE TEFECİLİK İTHALATINDA REKOR KIRIYOR
GÖZ ÖNÜNDE ANCAK GÖREMEDİĞİMİZ ÖRTÜLÜ İŞGAL ORDULARINI TANIYIN!
SİYONİZMİN ÜÇ AŞAMALI PLANI
Bizim Gazete
Arşiv
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Alanyaspor
0
0
0
0
0
0
2
Göztepe
0
0
0
0
0
0
3
Hatayspor
0
0
0
0
0
0
4
Kasımpaşa
0
0
0
0
0
0
5
Kayserispor
0
0
0
0
0
0
6
Konyaspor
0
0
0
0
0
0
7
MKE Ankaragücü
0
0
0
0
0
0
8
Sivasspor
0
0
0
0
0
0
9
Trabzonspor
0
0
0
0
0
0
10
Gençlerbirliği
0
0
0
0
0
0
11
Gaziantep FK
0
0
0
0
0
0
12
Galatasaray
0
0
0
0
0
0
13
Antalyaspor
0
0
0
0
0
0
14
Başakşehir FK
0
0
0
0
0
0
15
BB Erzurumspor
0
0
0
0
0
0
16
Beşiktaş
0
0
0
0
0
0
17
Çaykur Rizespor
0
0
0
0
0
0
18
Denizlispor
0
0
0
0
0
0
19
Fatih Karagümrük
0
0
0
0
0
0
20
Fenerbahçe
0
0
0
0
0
0
21
Yeni Malatyaspor
0
0
0
0
0
0
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Haber Yazılımı